E-chopper rijden
Verken Harderwijk en de Veluwe op een stoere e-chopper van Veluvia. Geniet van een ontspannen rit langs natuur, water en gezellige hotspots. De perfecte mix van vrijheid, comfort en een unieke beleving voor iedereen.
Binnen 24 uur nemen we contact op.
Liever direct contact? Bel 0341 74 50 19
Wat kun je verwachten
Ontdek Harderwijk en de Veluwe op een e-chopper van Veluvia en volg de mooiste routes door dit unieke natuurgebied. Rijd langs het Wolderwijd, door uitgestrekte bossen en over de heide van de Veluwe. Onze e-chopper verhuur biedt comfort, vrijheid en een unieke beleving. Ideaal voor een dagje uit met vrienden, familie of collega’s en perfect om de Veluwe op een ontspannen manier te verkennen.
- Stoere en comfortabele e-choppers
- Unieke routes door Harderwijk en de Veluwe
- Rijden langs water, bos en heide
- Eenvoudig te bedienen, geen inspanning nodig
- Perfect voor groepen, uitjes en dagtrips
Wat is inbegrepen
E-chopper en een leuke route.
Belangrijke informatie
- We vragen een borg van € 150 en bij groepen boven de 4 personen € 200. Dit kan gepind worden in onze winkel.
- Helm is verplicht, deze stellen wij ter beschikking in onze winkel.
- Neem een goed opgeladen mobiele telefoon mee, zodat je daar de route op kunt zetten. Je kunt je mobiele telefoon veilig in het houdertje aan het stuur bevestigen.
- Let op: bij vertrek vragen wij je om je brommer- of B-rijbewijs aan ons te laten zien. Vergeet deze dus niet mee te nemen, dan kun je daarna op pad voor een heerlijk dagje toeren.
- Kinderen tot en met 13 jaar mogen achterop.
- Routes zijn eenvoudig te downloaden via een QR code.
- Duur: 2 uur (€ 30 per persoon), 2,5 uur (€ 34,95 per persoon), hele dag (€ 60 per persoon).
Maak je dag compleet met een arrangement
Ervaringen van onze gasten
Ontdek wat onze gasten vertellen over hun ervaring met Veluvia. Eerlijke reviews die je helpen bij het kiezen van jouw perfecte dagje uit.
Vanaf €29,95 per persoon
Activiteit boeken